Pierwszy wpis. Witamy na naszym blogu

Lip
2013
08

opublikowano przez w Blog

Brak komentarzy

do pierwszego wpisuPomysł na bloga zrodził się z potrzeby pokazania rynku nieruchomości z trochę innej perspektywy.  Nie tylko od strony suchych analiz i raportów, ale przede wszystkim jako szeroki obszar zmian, możliwości i inspiracji.

Zajmujemy się głównie nieruchomościami na rynku warszawskim, dlatego też o tym rynku będzie najczęściej. Z zainteresowaniem przyglądamy się także rynkom zagranicznym, tamtym rozwiązaniom, trendom i prawu.

Będziemy pisać o tendencjach na rynku wynajmu i sprzedaży, ciekawych projektach architektonicznych, nowych inwestycjach, cenach, ważniejszych wydarzeniach miejskich, mających związek z architekturą i planami urbanistycznymi.

Autorkami są trzy kobiety. Jedna – zajmuje się nieruchomościami od 10 lat, swoje życie dzieli między Warszawę i Paryż, ma doświadczenie w pracy na obu rynkach.

Druga – pracowała długo dla międzynarodowych deweloperów, którzy realizują rezydencyjne oraz komercyjne inwestycje w Polsce. Dziś też mama dwóch córek.

Trzecia –  wzorowa studentka lingwistyki stosowanej w handlu i biznesie w Nancy. Wszystkie trzy jesteśmy uważne na to, co dzieje się wokół nas, lubimy rzeczy piękne. Pragniemy zwracać uwagę czytelnikom na nowe trendy, które sądzimy, że powinny znaleźć się na polskim rynku lub opowiedzieć o tych, które gdzieś podpatrzyłyśmy, polubiłyśmy i chcemy promować.

Mamy nadzieję, że blog, który rozpoczynamy, będzie pożyteczny ze względów merytorycznych, interesujący jako źródło wiedzy o nowych zjawiskach, a także stanie się inspiracją dla tych , którzy planują zmienić mieszkanie czy na nowo je urządzić.

Zostaw Komentarz